iPhone 11 pro

Akcija!

iPhone 11 pro

999.00 899.00

Tai – naujasis „iPhone 11“. Jis nepriekaištingas. Naujas dizainas, naujas procesorius ir nauja dviguba kamera, perkelsianti jus į naują videografijos ir fotografijos lygmenį.

Kategorijos: ,

Aprašymas

Atnaujintas dizainas

Senieji „iPhone“ atrodė puikiai, todėl „iPhone 11“ pasikeitė nesmarkiai. Tačiau dabar jis naudoja dar tvirtesnį stiklą ir yra atsparus vandeniui iki 2 metrų ir iki 30 minučių – tai yra dvigubai giliau ir ilgiau nei „iPhone XR“.

Naujos kartos „Liquid Retina“ ekranas

Atnaujintas „Liquid Retina“ ekranas atrodo tiesiog fantastiškai. Jo spalvos atitinka tikrovę, o „True Tone“ technologija pakeičia baltos spalvos balansą priklausomai nuo to, kokioje aplinkoje esate.

Dviguba kamera jūsų kūrybiškumui

Darykite įprastas nuotraukas, fiksuokite ypač plačius kadrus. Viskas – vienu telefonu. Patobulinta vartotojo sąsaja leis vos vienu mygtuko paspaudimu įjungti itin plataus kampo kamerą, kuri suteiks galimybę pamatyti ir užfiksuoti tai, kas paprastai yra už kadro. O išmanusis HDR pasirūpins tobulu kontrastu ir balansu: dirbtinis intelektas automatiškai nustatys, kokius objektus fiksuojate, ir pagal tai pakeis dinaminio kontrasto nustatymus.

Aukščiausios kokybės vaizdo įrašai telefone

„iPhone 11“ geba fiksuoti ypač detalius 4K raiškos vaizdo įrašus 60 kadrų per sekundę. Svarbiausia yra tai, kad tokius kokybiškus vaizdo įrašus galėsite daryti su visomis kameromis. Ypač plataus kampo kamera leis jums užfiksuoti keturis kartus daugiau vaizdo, todėl ji puikiai tiks aktyviems vaizdo įrašams. Be to, jeigu filmuojate pasirodymą, pavyzdžiui, savo vaiko muzikos mokyklos egzaminą, priartinę vaizdą, „priartinsite“ ir garsą. O svarbiausia yra tai, kad savo vaizdo įrašus nuo šiol redaguoti galėsite taip pat paprastai, kaip ir nuotraukas!

Nauja ypač plataus kampo kamera

Pamatykite daugiau – „iPhone 11“ turima ypač plataus kampo kamera geba užfiksuoti 4 kartus daugiau vaizdo nei įprasta kamera. Pamatykite visą sceną didžiuliame muzikiniame festivalyje. Darykite įspūdingas nuotraukas gamtoje. Praplėskite savo galimybes.

Naktinis režimas

Nuo šiol jūsų nuotraukos atrodys puikiai net ir naktį – naujasis naktinis režimas leis pamatyti tai, ko iki šiol pastebėti buvo tiesiog neįmanoma. Ne, jums netgi nebereikės naudoti blykstės, todėl fotografijos atrodys daug natūralesnės ir ryškesnės nei bet kada anksčiau.

Dar geresnis portretinis režimas

Patobulintas portretinis režimas turi dar daugiau apšvietimo nustatymų ir, svarbiausia, nuo šiol su juo galėsite fiksuoti ne tik veidus, bet ir visą kūną ar netgi savo keturkojus draugus!

Sulėtinti asmenukių vaizdo įrašai

Viskas atrodo daug įspūdingiau, kai yra lėčiau. Net jeigu tiesiog mojuojate ar net jeigu jūsų plaukus pusto vėjas. Būtent todėl su „iPhone 11“ 12MP „TrueDepth“ priekine kamera galėsite fiksuoti sulėtintus asmenukių vaizdo įrašus.

Ilgai išliekanti galia

Sparčiausias pasaulyje „Apple A13 Bionic“ mobilus procesorius leis jums atlikti visas užduotis dar greičiau tuo pačiu sunaudojant mažiau energijos. Būtent todėl „iPhone 11“ baterija tarnauja dar ilgiau, o su greituoju krovimu galėsite įkrauti savo telefoną tiesiog per pietų pertrauką.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “iPhone 11 pro”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *